security2

Strona wochronie.pl to blog poświęcony ochronie osób i mienia. Wpisy dokonywane na blogu dotyczyć będą w głównej mierze ochrony fizycznej, ale nie wykluczamy poruszania tematów spoza branży związanych z bezpieczeństwem.

Artykuły przeznaczone będą dla pracowników ochrony, osób z kadry kierowniczej oraz dla samych właścicieli firm ochrony. Czasami będą to artykuły fachowe, a czasami opinie i komentarza dotyczące najnowszych wydarzeń w branży.

Po co ten blog?

Blog tworzymy na potrzeby wyrażania naszych poglądów na branżę oraz po to aby pokazać osobom decyzyjnym z branży security jakie są potrzeby tego sektora.

Zapraszamy serdecznie do czytania oraz komentowania tekstów jak również do przesyłania Swoich propozycji tematów jakie chciałbyś abyśmy poruszyli na blogu.

Udostepnij post na:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze   

+1 #5 tomaszek 2017-04-02 22:13
Krzysztof, 1) wrzuć czasem sprawę jaka Cię gnębi, ekipa z branży raczej tego nie oleje i coś życiowego doradzi, 2) a tzw. inne prace polecone, to spokojnie idz do Inspekcji Pracy z umową by podali definicję i jak masz się zachować jeżeli nie masz tego w obowiązkach, pamiętaj też, że wymieniając żarówkę w pracy MUSISZ mieć uprawnienia a na drabinę też Chyba, że przepisy BHP zezwalają na dany typ drabiny.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 #4 tomaszek 2017-04-02 21:54
Jak masz jakiś zeszyt typu Książka służby lub coś tam podobnego, to wpisuj krótkie uwagi /bez tłumaczenia w jakim kontekście/, zawsze też możesz notatkę na kartce napisać i dać a ksero z pieczątką zachowaj dla siebie, jak uważasz, że może być z tego kiedyś jakiś problem /ale najważniejsza zasada - chroń siebie bo przy ewentualnych problemach to żadna dyrekcja Tobie nie pomoże, utopią i już/. Możesz też prywatnie pogadać z gliniarzem, strażnikiem miejskim lub podkablować - akurat w podobnych przypadkach gnoił bym takie kierownictwo lub nauczycieli co olewają a potem wielkie "ojej". Rada - rób swoje obowiązki, cicho siedz w pewnych sytuacjach a w poważniejszych działaj. Resztę pro społecznego zachowania zrealizuj poprzez ukryte działanie. Poczujesz, że zrobiłeś coś dobrego ale nie nastawiaj się, że zmienisz świat i ludzi. Pogadaj z jakimiś KPO bo nie tylko Ty masz pod górkę.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 #3 Krzysztof 2017-01-08 11:43
Na pierwszym miejscu w zakresie obowiązków jest dbać o bezpieczeństwo powieżonego mienia ale reszta też tam jest , czyli ogródki itp. Jest jeszcze piękny haczyk pt: i inne prace polecone. I podpisując wiedziałem w co wchodzę problemem jest niezrozumienie przez dyrekcję i nauczycieli czym jest zabezpieczenie obiektu i terenu przyległego. Jaka kolwiek interwencja w sytuacji gdzie dzieje się coś niepokojącego jest ignorowana lub wręcz odradzają bo rodzić się obrazi bo wynajemcy hali sportowej się obrażą i inne takie sprawki. Reszta jak w budżetówce
Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 #2 Zdenek Smetana 2017-01-08 08:58
A co masz napisane w umowie o prace?
Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 #1 Krzysztof 2017-01-07 06:40
Dozorca w szkole to dopiero jest ,,ni pies ni wydra", nie jestem pracownikiem ochrony ale ochraniam. Jestem teoretycznie pracownikiem samorządowym ale nie mam takich przywileju. Nie wolno mi nikgo wylegitymować a jednocześnie mam nie dopuścić osób obcych (nie rodziców do szkoły) totalna paranoja. Poza tym jestem ogrodnikiem,sprzątaczem i portiere. Noc przy monitoringu poranek odśnieżanie . Co panowie na to?
Cytować | Zgłoś administratorowi

Nowe wpisy

Otrzymasz informację o każdym nowym artykule który ukaże się na blogu.

Ostatnie komentarze

 • Andzej 24.02.2018 13:08
  Rozporządzenie ani ustawa nie działa wstecz więc kto ma uprawnienia zrobione przed 15.01.2016r może spać ...

  Czytaj więcej...

   
 • M. 23.02.2018 13:35
  Często to organizatorzy, szczególnie gminy odstępują przy organizacji imprez na terenach ogólnodostępnych ...

  Czytaj więcej...

   
 • Zdenek Smetana 14.02.2018 17:38
  OTIS przestań już męczyć konia bo oślepniesz i jak będziesz wtedy pisał?

  Czytaj więcej...

   
 • OTIS 13.02.2018 21:29
  Każdy obywatel funkcjonariuszem publicznym :D :D :D To jest wierutna bzdura!! Na podstawie przytoczonego ...

  Czytaj więcej...

   
 • OTIS 13.02.2018 21:19
  Niektóre firmy same będą chciały takie szkolenia organizować swoim pracownikom. :lol: :lol: :lol ...

  Czytaj więcej...